Logo

Kasia Dobke - Twórczość

O mnie

Praktycznie całe życie mieszkałam w Świnoujściu, nad morzem (jak widać na zdjęciu :) Pewnego dnia stanęłam przed wyborem kierunku studiów i miasta w którym na ten czas zamieszkam. Początkowo nie miałam pojęcia co powinnam wybrać. Próbowałam ze studiami na kierunku artystycznym, jednak już po jakimś czasie okazało się, że to nie to. Nie odpowiadały mi. Ogólnie pierwszy rok z mojej perspektywy był dość nieudany. Ale potrzebny. Mogłam zobaczyć co mi odpowiada, a co nie. Szukałam siebie.

Ostatecznie udało mi się znaleźć kierunek, który mi odpowiada. Studiuję teraz Elektronikę i Telekomunikację na Politechnice Białostockiej. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Zawsze ciągnęło mnie do przedmiotów ścisłych i logicznego myślenia.

Od dziecka rozwijałam moje różne pasje artystyczne i robię to nadal. Zawsze byłam z natury samoukiem. Czasem trudno jest mi w tych kwestiach słuchać się rad innych. Ale staram się, bo wiem, że to mnie rozwija. Dużo pomógł mi mój tata, który swego czasu uczył mnie rysować na egzaminy wstępne. Jak i zawsze jest chętny wyrazić swoją opinię i dać mi pomocną radę.

Kiedy tylko mam czas rozwijam i spełniam się twórczo.